The Best Off

„Tragedia Jana” jednym z najlepszych spektakli teatru offowego!

Wiadomość z ostatniej chwili! Spektakl „Tragedia Jana”, którego producentem jest Warszawskie Towarzystwo Sceniczne, znalazł się w ścisłym finale Konkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego „The Best Off”!

Do rywalizacji w drugiej edycji konkursu „The Best Off” stanęło aż 142 premier z 2018 roku. Jury wybrało 14 przedstawień finałowych. Jak podkreślali członkowie komisji: „Druga edycja konkursu umocniła tylko przekonanie jurorów i organizatorów, że teatr offowy jest zjawiskiem niezwykle ciekawym i wartościowym. (…) ustalony po długich obradach werdykt jest wypadkową ocen poszczególnych jurorów i potrzeby zobrazowania złożoności i różnorodności fenomenu, jakim jest polski off”.

Cieszymy się, że przedstawienie „Tragedia Jana” czyli „Tragedia albo wizerunk Śmierci Przeświętego Jana Chrzciciela Przesłańca Bożego” na podstawie sztuki Jakuba Gawatowica w reżyserii Waldemara Raźniaka zostało docenione zarówno przez publiczność, jak i krytyków. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy znakomitych artystów związanych z WTS-em!

Tagi: Brak tagów

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *