mozart

Już niedługo…

WTS zabrzmi na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej! Zapraszamy na premierę Don Giovanniego W.A. Mozarta podczas XXIV Festiwalu Mozartowskiego – 12 lipca 2014 r. o godz. 19.

Festiwal Mozartowski już od ponad 20 lat przyciąga wielbicieli wiedeńskiego geniusza do Warszawy, gdzie na Zamku Królewskim, w Łazienkach Królewskich, Pałacu w Wilanowie, Kościele Seminaryjnym, Kościele Ewangelicko-Reformowanym oraz w Teatrze Warszawskiej Opery Kameralnej odbywają się liczne spektakle i koncerty.

W spektaklu w reżyserii Ryszarda Cieśli udział wezmą: studenci i stażyści Wydziału Wokalno-Aktorskiego UMFC, Chór Warszawskiego Towarzystwa Scenicznego pod dyrekcją Lilianny Krych oraz Sinfonietta Warszawskiej Opery Kameralnej pod batutą Rafała Janiaka. Kierownictwo muzyczne nad wydarzeniem objął Rafał Janiak, za scenografię odpowiada Karolina Fandrejewska, a choreografię i ruch sceniczny – Aleksandra Dziurosz. Opiekę wokalną sprawuje Ryszard Karczykowski.

Przygotowania trwają. Tym razem wyzwaniem jest dla nas nie tylko śpiew, ale również ruch sceniczny, dlatego próby do występu nabrały zupełnie nowego wymiaru.

Serdecznie zapraszamy: 12 i 13 lipca 2014 r. o godz. 19!

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.